Заголовок: Інформаційно – довідковий департамент державної податкової служби
Шановні платники податків!


Артемівська ОДПІ повідомляє: на виконання завдань, визначених пріоритетними напрямами діяльності Державної податкової адміністрації України на 2008 рік, запроваджено сучасний контакт – центр, функції якого виконує Інформаційно – довідковий департамент державної податкової служби (ІДД ДПС).
Платники податків з усіх регіонів України мають змогу отримати відповіді на запитання за багатоканальним телефонним номером 8-800-501-00-70 (безкоштовно із стаціонарних телефонів).

Для створення найбільш зручних умов для платників податків відповіді надаються також факсом та електронною поштою через мережу Інтернет (IDD@STA.GOV.UA).

Режим роботи ІДД ДПС з 8 год.00 хв. до 20 год.00хв. щоденно, крім суботи та неділі.

Інформаційно - довідкові послуги надаються з питань податкового та валютного законодавства, законодавства з питань проведення розрахункових та касових операцій, реєстрації та обліку платників податків, патентування, ліцензування (у випадках, коли органом ліцензування є орган державної податкової служби), контролю за виробництвом та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, положень міжнародних договорів України з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.
Отправлено admin в
© http://artemivsk-rada.gov.ua